Sorgulama Servisi Kullanın Eksik Olan Bilgileri Operatörlerden Sorgulayın Rehberinizi Güncelleyin

Müşteri ihtiyaçlarını doğru tespit edip, ihtiyaçlarına uygun öneriler sunmak ve bunları müşterilere ulaştırabilmek önemlidir. Sorgulama Servisi size operatörlerin izinli veri tabanında bulunan bilgileri görmenizi ve rehberinize kayıt etmenizi sağlar.

Pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi için rehberde kayıtlı olan kişilerin bilgilerinin güncel olması önemli bir kriterdir.

Bu nedenle verimli bir pazarlama çalışmasının yolu müşterilerinizi iyi tanımanız, onlara doğru hizmetleri sunmanız ve en önemlisi de onları tanıdığınızı anlamalarını sağlamanızdan geçmektedir.

Güncel bir veri tabanına sahip olmanın ilk adımı; müşterilerinizin en temel bilgilerinin doğruluğunu kontrol ederek ise başlamaktır. Sorgulama Servisleri ile müşterilerinizin Kimlik, Abonelik, Cihaz, Simkart ve Lokasyon bilgilerini güncelleyebilir, rehberindeki bilgileri zenginleştirebilir.

Her zaman doğru ve güncel bir listeye sahip olabilirsiniz.

Sorgulama Servisleri, firmaların, müşterilerini daha yakından tanımaları, analizler doğrultusunda hedef kitlelerine doğru hizmetleri sunabilmeleri için güvenlik önlemlerini arttırıcı yenilikçi mobil servisler geliştirebilmelerini sağlayan sorgulama ve doğrulama servisleri bütünüdür.

  • TCKN’den GSM Numarası Sorgulama: TC Kimlik numaralarına sahip olduğunuz bir rehberiniz var ise, operatörlerin izinli veri tabanından sorgulama yapabilir, ilgili TC Kimlik numarasına kayıtlı olan güncel telefon numaralarını rehberinize kayıt edebilirsiniz.

 

  • TCKN ve GSM Numarası Doğrulama: Rehberinizde kayıtlı olan TC Kimlik numaraları ve GSM numaraları sisteme girerek, eşleşip eşleşmediğini yani telefon numarasının gerçekten o kişiye ait olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

 

  • Cihaz Marka Model Sorgulama: GSM numaralarını yazarak müşterilerinizin kullandığı cihazların işletim sistemi (Android – IOS) ya da modellerini sorgulayabilirsiniz.

 

  • Abonelik Sorgulama: GSM numaralarını yazarak müşterilerinizin kullandığı hattın kurumsal ya da bireysel olduğunu görebilirsiniz.

 

  • Sim Kart Değişikliği Sorgulama: GSM numaralarını yazarak müşterilerinizin sim kartını belirlediğiniz tarih aralığında değiştirip değiştirmediğini sorgulayabilirsiniz.

 

  • Lokasyon Sorgulama: Abonenin bulunduğu konumu, Türkiye’de mi değil mi?, yurtdışında olma durumunu veya hangi ülkede olduğu bilgisini sorgulamak için kullanılan servislerdir.

JetMesaj’da manuel işlem yapmanıza gerek kalmaz. Sorgulama Servisleri kullanarak aldığınız her bilgi otomatik olarak rehberinize eklenir ve rehberiniz sürekli güncel kalır.

Gelişen teknoloji ve değişen pazar şartları rekabeti de hızlandırıyor.

Firmalar tercih edilebilmek için müşterilerine sebep yaratmak durumundalar. Bu da ancak müşteri ihtiyaçlarını doğru tespit edip, ihtiyaçlarına uygun öneriler sunarak mümkün olabilmektedir.

Bu nedenle verimli bir pazarlama çalışmasının yolu müşterilerinizi iyi tanımanız, onlara doğru hizmetleri sunmanız ve en önemlisi de onları tanıdığınızı anlamalarını sağlamanızdan geçmektedir.

Güncel bir veri tabanına sahip olmanın ilk adımı; müşterilerinizin en temel bilgilerinin doğruluğunu kontrol ederek ise başlamaktır. Sorgulama Servisleri ile müşterilerinizin Kimlik, Abonelik, Cihaz, Simkart ve Lokasyon bilgilerini güncelleyebilir, rehberindeki bilgileri zenginleştirebilir, her zaman doğru ve güncel bir listeye sahip olabilirsiniz.