JetMesaj

Müşteriyi Yakından Tanıma

Rehberinizde kayıtlı müşterilerinizin kullanım tercihlerini ve iletişim bilgilerini öğrenerek, onlara daha doğru ve ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunabilirsiniz.

TC kimlik numaralarını operatör sistemlerinden sorgulayarak, güncel telefon numaralarını rehberinize kayıt edebilirsiniz.

sorgulama servisleri

Sorgulama Servisleri

Sorgulama Servisleri, müşterilerinizi daha yakında tanımanızı, analiz yapabilmenizi ve bu analizlerin sonucunda da doğru müşterilere, doğru hizmeti sunmanızı sağlar.

Müşteri bilgilerinizi, operatör abone bilgileri ile zenginleştirebilir ve bu sayede güncel ve en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

3 Operatörün Datasında Sorgulama Yapabilir,
Rehberinizi Zenginleştirebilirsiniz

Kimlik &Abonelik Sorgulama
Müşterilerinizin T.C. Kimlik numarasından, MSISDN (cep telefonu numarası) bilgisini alabilir ve aldığınız bu numaranın sizdeki kimlik numarasıyla eşleşip eşleşmediğini kontro edebilirsiniz. Dilerseniz müşterinizin operatörden aldığı hizmetin faturalı/öndemeli/bireysel/kurumsal olup olmadığını da inceleyebilirsiniz. Böylece müşterinize özel kampanya kurgulamak ve satışa dönüştürmek çok daha kolay hale gelir.
Cihaz ve Sim Kart Bilgileri Sorgulama
Müşterilerinizin kullandığı mobil cihaz markasını,modelini ve Sim Kart değişikliği yapılıp yapılmadığını öğrenmenizi sağlar.
Lokasyon Sorgulama
Müşterilerinizin konumunu, yurt içinde ya da yurtdışında olup olmadığını öğrenmenize ve buna uygun duyuru ve kampanya bildirimleri göndermenize olanak sağlar.

Tek Adresten Yönetebileceğiniz,
İhtiyaçlarınıza Uygun Ürün ve Servislerimiz

Mevcut Müşteri
ve
Data Yönetimi
Mevcut Müşteri
ve
Data Yönetimi
Rehbersiz Hedefli
Pazarlama Yönetimi
Rehbersiz Hedefli
Pazarlama Yönetimi
İnteraktif İletişim
ve Yeni Müşteri Yönetimi
İnteraktif İletişim
ve Yeni Müşteri Yönetimi