JetMesaj

Müşterilerinize Her Kanaldan Doğru Zamanda ve
Doğru Yöntemi Bilerek Ulaşın

Pazarlama stratejinizi belirleyin. JetMesaj’ın size sunduğu yeni nesil dijital pazarlama yöntemleri ile müşterileriniz ile iletişiminizi güçlendirin.

toplu sms

sms pazarlaması

SMS Pazarlaması

En eski ve etkili pazarlama iletişim kanallarından biri olan SMS Pazarlaması gönderim kolaylığı ve yüksek okuma hızı nedeniyle en çok tercih edilen metotların başında geliyor.

Saniyeler içinde alıcısına ulaşabilmesi nedeniyle anlık ve hızlı iletişimin en güvenli yolu SMS pazarlaması ile kampanyalarınızı müşterilerinizin duymasını sağlayabileceksiniz.

E-Posta Pazarlaması

Hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı sağlayan ve doğru içerikleri, doğru hedef kitleye ulaştırıldığında çok etkili olan pazarlama yöntemlerinden olan E-posta pazarlama çalışmalarınızı kişiselleştirerek etkisini 6 kat arttırabilirsiniz.

Hazırlayacağınız kaliteli Bültenler, Hoş geldin Postaları, Özel Gün Kutlamaları ve Kampanya Duyurularınızı kişiselleştirilmiş içeriklerle gönderdiğinizde müşterilerinizle aranızda bağ kurabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

toplu sms

toplu sms

Mobil Pazarlama

Müşterilerinize ait datanız olmadığı durumlarda da onlara ulaşmanızı sağlayan Mobil pazarlama servisleri ile belirlediğiniz lokasyonda ve belirlediğiniz kriterlerdeki kişilere kampanya ve duyurularınızı ulaştırabildiğiniz servistir.

İzinli Pazarlama

Elektronik Ticareti Koruma kanununa uygun olarak, izinli rehberinize mesaj gönderimi yapmanızı sağlayan servistir. Mesajlarınızın sonuna ekleyeceğiniz ücretsiz çıkış hakkı ile müşterilerinize SMS alma tercihlerini değiştirebilme hakkı verebilir, ihtiyacınıza uygun çözümler ile izin bilgilerini güncelleyebilir, kurumunuzun iletişimini kanuna uygun olarak yapabilirsiniz.

mms pazarlaması

MMS Pazarlaması

Mesajlarınızı renklendirin. Duyurularınızı günümüz teknolojisine uygun yeni nesil mesajlaşma yöntemlerini kullanarak, ürünlerinizin resimleri ya da videoları ile müşterilerinize gönderin.

Hem müşterilerinizin akıllarında yer edin hem de rakiplerinizin önüne geçin, fark yaratın.

Inbound Pazarlama

Özellikle son yıllarda çok etkili olmaya başlayan bu yöntem ile hedef kitlenizin ilgi alanına yönelik oluşturacağınız kaliteli içeriklerle, sorularla müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayın.

Web sayfanıza potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek servisler ekleyin, pazarlama çözümlerimizle iletişiminizi güçlendirin ve onları kendinize bağlayın.

Outbound Pazarlama

Müşterilerinize ulaşmak, ürün ve kampanyalarınızı duyurmak için sizlere özel geliştirdiğimiz platform ve servisleri kullanabilir, pazarlama faaliyetlerinizi güçlendirebilirsiniz.

Az maliyetli, hızlı ve güvenli iletişim çözümleri ile müşterileriniz ile sürekli bağlantıda kalın, satışlarınızı arttırın.