JetMesaj

JetSMS+

Toplu SMS İle Sektörünüzün Lideri Olun

Türkiye’nin en çok tercih edilen kurumsal mesajlaşma platformu JetSMS+ size hızlı, ekonomik, etkili ve güvenilir bir iletişim ortamı sağlar. Toplu SMS gönderimlerinizde Kolay, etkili, güvenli ve işinize değer yaratacak iletişim çözümleri sunar ve size uçtan uca ve entegre çözümler sunar.

toplu sms gönder

Gelişmiş Yeteneklerimiz

Kullanıcı Dostu Arayüz
Kullanıcı Dostu Arayüz
İster masaüstü bilgisayarınızdan isterseniz mobil cihazınızdan Kolayca yönetebileceğiniz kullanıcı dostu ara yüzümüz ile rehberinizi yönetirken, mesajlarınızı göndermek istediğiniz tarihe kurabilir, sadece istediğiniz kişilere istediğiniz zaman kurumsal mesaj göndermenin kolaylığını yaşarsınız.
Anlık Raporlama
Anlık Raporlama
Gönderilerinizin raporlarını gerçek zamanlı görüntüleyebileceğiniz gibi kampanyalarınızı tarih aralığı ve gruplar bazında da kategorilere ayırarak raporlayabilirsiniz. Böylece hedef kitlenizin kampanyalarınıza gösterdiği tepkiyi düzenli ölçer, onların nabzını her daim elinizde tutabilirsiniz.
Özel Yetkilendirme
Özel Yetkilendirme
Sistemi kullanacak her kullanıcı için ayrı ayrı yetkilendirme yapabilir, her kullanıcıya özel sizin belirlediğiniz ölçüde özel güvenlik ve işlem yetkisi verebilirsiniz.
Dil Desteği ve Tüm Dünyaya Gönderim
Dil Desteği ve Tüm Dünyaya Gönderim
Siz kendi dilinizde hazırladığınız kurumsal mesajlarınızı hangi dilde göndermek istediğinizi belirlersiniz, biz mesajlarınızın istediğiniz dilde Dünya'nın istediğiniz bölgesine güvenle ulaşmasını sağlarız.
Uzun SMS
Uzun SMS
En hızlı ve etkili pazarlama iletişim mecrası SMS mesajlarınızı yarım kalacak endişesi taşımadan tam ve eksizsiz iletmenin rahatlığını yaşarsınız.
7/365 Müşteri Desteği
7/365 Müşteri Desteği
Gönderimlerinizin güvenle müşterilerinize ulaşabilmesi için uzman temsilcilerimiz ve teknik ekibimizle destek ve müdahale ihtiyaçlarınızı anında çözüme ulaştırabilirsiniz.

toplu sms

Toplu SMS hala yüksek erişim oranlarıyla pazarlamacılar tarafından en çok tercih edilen kanalların başında geliyor.

Bu nedenle sizlerin farklı pazarlama ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz ürün ve servislerin yardımıyla mevcut müşterilerinizi yönetebilecek, izinli pazarlama ile rehberinizi genişletebileceksiniz.

İster zengin görsellerle iletişim yapabilecek, isterseniz de tek seferlik gönderimlerle anında çözüme ulaşabileceksiniz. Powered By Biotekno

JetSMS+, binlerce müşteriye ve yüz milyonlarca SMS trafiğine alt yapı sağlamaya devam ediyor.

Tek Adresden Tüm Rehberinizi İhtiyacınıza Yönelik Yönetebileceğiniz Ürün ve Servislerimiz

Mevcut Müşteri
ve
Data Yönetimi
Mevcut Müşteri
ve
Data Yönetimi
Rehbersiz Hedefli
Pazarlama
Yönetimi
Rehbersiz Hedefli
Pazarlama
Yönetimi
İnteraktif İletişim
ve Yeni Müşteri Yönetimi
İnteraktif İletişim
ve Yeni Müşteri Yönetimi

Satış Hikayeleri

Ürün ve servislerimizin kullanım alanlarını, bizi tercih eden müşterilerimizin örnek kurgularında görebilirsiniz.

English Home
İpekyol
Pegasus
TBMM