JetMesaj

JetMail

Doğru Kişiye Doğru İçerikle Ulaşmanın Kolaylığını Toplu Mail İle Şimdi Keşfedeceksiniz

JetMail’in fark yaratan özellikleri ile kampanyalarınızı duymayan kalmasın. Siz de kurumunuza güç katın, yeni nesil dijital pazarlama yöntemleri ile müşterileriniz ile iletişiminizi güçlendirin. Toplu Mail gönderimi farkını JetMail ile yaşayın!

toplu mail gönderimi

Gelişmiş Yeteneklerimiz

Kişiselleştirme
Kişiselleştirme
Yapılan araştırmalar kişiselleştirilmiş iletişimin 6 kat daha etkili olduğunu ortaya çıkarıyor. JetMail ile gerçekleştireceğiniz e-posta kampanyalarınızı kişiye özel isim, konu başlığı ve özel içeriklerle veri tabanınızda gruplayarak gerçekleştirerek, kampanyalarınızın başarısını artıracaksınız.
Güvenli Gönderim
Güvenli Gönderim
Gönderimlerinizin Spam analizini yaparak Gelen kutusunda görünmesini sağlamak kampanyalarınızın dönüşümünü artırır. JetMail'in Spam Geri Dönüş Yönetimi, Blacklist İzleme, İçerik Puanlama özellikleriyle kampanyalarınızın güvenli şekilde müşterilerinize ulaşmasını sağlayacaksınız.
Otomasyon
Otomasyon
E-Posta kampanyalarınızda, müşterilerinize özel zamanlamalarda göndereceğiniz mesajlarda kampanya başarılarınızın önünü açar. JetMail gelişmiş otomasyon sistemi ile müşterilerinize ``Hoş geldin`` pastası ``Doğum günü kutlaması`` ya da özel tetikleme postaları gönderebileceksiniz.
Raporlama
Raporlama
Gönderilerinizin raporlarını gerçek zamanlı görüntüleyebileceğiniz gibi kampanyalarınızı tarih aralığı ve gruplar bazında da kategorilere ayırarak raporlayabilirsiniz. Böylece hedef kitlenizin kampanyalarınıza gösterdiği tepkiyi düzenli ölçer, onların nabıznı her daim elinizde tutabilirsiniz.
7/365 Müşteri Desteği
7/365 Müşteri Desteği
Gönderimlerinizin güvenle müşterilerinize ulaşabilmesi için uzman temsilcilerimiz ve teknik ekibimizle destek ve müdahale ihtiyaçlarınızı anında çözüme ulaştırabilirsiniz.
Ücretsiz Tanıtım Desteği ve Şablon Seçeneği
Ücretsiz Tanıtım Desteği ve Şablon Seçeneği
E-Posta gönderimlerinizde kullanacağınız etkili tasarımlarla kampanyanızın gücünü artırabilirsiniz. JetMail platformunda sektörünüze ve kampanyanıza uygun en trend şablonları ücretsiz alarak kullanarak en kolay ve yaratıcı çözümleri müşterileriniz ulaştırabileceksiniz.

toplu mail gönderin

Hızlı Kolay Tasarlanan Mobil Uyumlu
Kampanyalar ile Hızlı Artan Rekabete
Toplu Mail İle Karşı Koyun

Kolayca tasarlayacağınız kampanyalarınızı en az maliyetli şekilde en çok kişiye ulaştırmak istiyorsanız JetMail tam size göre… Toplu Mail İle Mobil uyumlu e-bültenlerinizi, kampanya duyurularınızı hazırlarken tasarım ekibimizin desteğini alabilir, pazarlama aktivitelerinizi toplu mail ile yapabilirsiniz.

Kurumunuza özel şablonlar kullanabilir, dinamik içeriklerle duyurularınızı zenginleştirebilirsiniz.

Toplu Mail Gönderimlerinizi Gerçek Bir Satış Aktivitesine Dönüştürün

Kişiselleştirilmiş İçeriklerle İzinli Pazarlama
Kişiselleştirilmiş İçeriklerle İzinli Pazarlama
Mobil
Uyumlu
E-Mail Pazarlaması
Mobil
Uyumlu
E-Mail Pazarlaması
Güvenli Gönderim İle Spam Optimizasyonu
Güvenli Gönderim İle Spam Optimizasyonu
Gelişmiş Apı Altyapısıyla Veri Entegrasyonu
Gelişmiş Apı Altyapısıyla Veri Entegrasyonu

Satış Hikayeleri

Ürün ve servislerimizin kullanım alanlarını, bizi tercih eden müşterilerimizin örnek kurgularında görebilirsiniz.

Brightstar
İstanbul Ticaret Üniversitesi
Tüpraş