JetMesaj

Rehbersiz Hedeflemeli Pazarlama Yönetimi

Mesaj gönderebilecek bir rehberiniz olmasa bile, operatörlerin izinli veri tabanında bulunan, seçtiğiniz lokasyon ya da belirttiğiniz kriterlerdeki abonelere, ürün tanıtım, kampanya ve duyuru mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

lokasyon hedefleme

Lokasyon Hedefleme

Seçtiğiniz lokasyonda sizin seçtiğiniz kriterdeki mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz için tasarlanan JetSMS servisidir.

  • Demografi Hedefleme
  • Müşteri Tipi Hedefleme
  • Segment Hedefleme

Sosyal Medya Hedefleme

Sosyal Medya kullanıcıları arasından belirlediğiniz hedef kitleye ulaşabilir, kampanyalarınızı Instagram ve Facebook’ta yayınlayabilirsiniz. Sosyal Medya Hedefleme servisi ile yayınladığınız içerik üzerinden kullanıcıları web sayfanıza çekebilir, mobil uygulamanızı yükletebilir, kullanıcıların form doldurmasını sağlayarak kampanyanıza katılım toplayabilirsiniz. Sayfanızın beğeni ve takipçi sayısını arttırabilirsiniz.

sosyal medya hedefleme
profilli sms gönderin

Profilli SMS

Mesaj gönderecek rehberiniz olmasa bile operatörlerin izinli veri tabanında bulunan ve mesaj almayı kabul eden aboneler arasından, belirlediğiniz kriterlerdeki kişilere ulaşabilir, kampanyalarınızı SMS ile duyurabilirsiniz. Böylece kampanyanızla ilgili olan herkese ulaşırsınız.

Profilli Ses

Sesli iletişimin gücüne operatörlerin veri tabanını katarak, hızlı ve etkili şekilde kampanya duyurularınız hayata geçirebileceksiniz. Operatörlerin izinli veri tabanında bulunan abonelere kampanyalarınızı sesli mesajlara duyurabilirsiniz.

profilli ses gönderin
profilli mms gönderin

Profilli MMS

Görsellerle zenginleştirdiğiniz kampanyanızı operatörlerin izinli veri tabanında bulunan abonelere, MMS gibi hızlı ve güvenli bir yöntemle ulaştırabileceksiniz. Bu sayede kampanyalarınızı dilediğiniz herkese ulaştırabilir, rehberinize yeni müşteriler kayıt edebilirsiniz.

Tek Adresten Yönetebileceğiniz,
İhtiyaçlarınıza Uygun Ürün ve Servislerimiz

Mevcut Müşteri
ve
Data Yönetimi
Mevcut Müşteri
ve
Data Yönetimi
Rehbersiz Hedefli
Pazarlama Yönetimi
Rehbersiz Hedefli
Pazarlama Yönetimi
İnteraktif İletişim
ve Yeni Müşteri Yönetimi
İnteraktif İletişim
ve Yeni Müşteri Yönetimi