JetMesaj

JetSES

Mesajlarınızı Seslendirin

Kampanya ve duyurularınızı müşterilerinize sesli mesajlar ile ulaştırabilir, tuşlama yolu ile cevaplar alabilir, tepkilerini ölçebilirsiniz.

Gelişmiş Yeteneklerimiz

Raporlama
Raporlama
Raporlarınızı tarih aralığı ve gruplar bazında da kategorilere ayırarak alabilirsiniz. Böylece hedef kitlenizin kampanyalarınıza gösterdiği tepkiyi düzenli ölçer, onların nabzını her daim elinizde tutabilirsiniz.
7/365 Müşteri Desteği
7/365 Müşteri Desteği
Sesinizin güvenle müşterilerinize ulaşabilmesi için uzman temsilcilerimiz ve teknik ekibimizle destek ve müdahale ihtiyaçlarınızı anında çözüme ulaştırabilirsiniz.
Ücretsiz Ses Kaydı
Ücretsiz Ses Kaydı
Müşterileriniz için hazırladığınız metni ister kendi sesinizden isterseniz uzman profesyonel ekibimizin sesi ile ulaştırabilirsiniz.
Veritabanı Yönetimi
Veritabanı Yönetimi
Rehberinizdeki kişileri JetSES'in sitemine kayıt edebilir ve bu kayıtları dilediğiniz gibi gruplandırabilirsiniz.
Entegrasyon
Entegrasyon
Sesli arama modülü içeren programlarınıza Digitone’u entegre ederek otomatik aramalar yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Kapasite
Kapasite
Sınırsız sayıda kişiyi sisteme ekleyebilir ve dilediğiniz zaman aramaları başlatabilirsiniz.

Inbound Müşteri Yönetimi

Toplu Arama

Sesinizi rehberinizdeki tüm müşterilerinize hızlı ve güvenli şekilde duyuracaksınız.

Sesli Davetiye

Kendi sesiniz ile oluşturduğunuz doğum, evlilik, organizasyon etkinlikleriniz için sesli davetiyeler oluşturabilir, bu güzel anınızı sevdiklerinizle kendi sesiniz ile paylaşabilirsiniz.

inbound müşteri yönetimi
toplu arama

İnteraktif Müşteri İletişimi

Anket Araması

Rehberinize kayıtlı müşterilerinizin telefon numaralarına sesli anketler yaparak onların görüşlerini alabileceksiniz.

IVR Arama

Sesinizi rehberinizdeki tüm müşterilerinize hızlı ve güvenli şekilde duyurmakla kalmayacak üstelik sadece telefonu tuşlatarak onların geri bildirimlerini de anında öğrenebileceksiniz.

Telesekreter Servisi

Sesinizi rehberinizdeki tüm müşterilerinize hızlı ve güvenli şekilde duyurmakla kalmayacak üstelik onlaın kendi seslerinden mesajınıza cevap vermesini sağlayarak geri bildirimlerini öğrenebileceksiniz.

Örnek Çalışmalar

Dernek yada odanızın üyelerine toplantı duyurularınızı,etkinliklerinizi ve bilgilendirmelerini sesli mesajla iletin.Dernek yada odanızın üyelerine toplantı duyurularınızı,etkinliklerinizi ve bilgilendirmelerini sesli mesajla iletin.Yılbaşı, kandiller, kutsal günler gibi özel günlerde müşterilerinizi tebrik edip onları düşündüğünüzü hissettirerek müşteri bağlılığınızı arttırın.Artık açılışlarınızı bölgenizde yaşamayan potansiyel müşterilere de JetSES Alan Araması sayesinde, duyurmanız mümkün.Fuar, sergi, konser, yarışma, eğlence,çekiliş gibi etkinliklerinizi binlerce kişiye istediğiniz ses ve müzik eşliğinde gümbür gümbür duyurun.
Yeni proje satışlarını, ihale duyurularını, JetSES sistemini kullanarak yapın, pazarlama ve tanıtımlarınıza güç katın.JetSES ile bebek doğumlarını bebeğin anne ve babasının sesinden duyurun en mutlu günlerinde mutluluklarını sevdikleri ile paylaşmalarına yardımcı olun.

Markanız için birebir pazarlama olanağından yararlanın , markanızın cingılı ile birlikte profosyenel okuduğunuz ses dosyası ile hedef kitlenize kendinizi hatırlatın, güçlü yönlerinizi öne çıkarın.Müşterilerinize, üyelerinize randebu tarih ve saatlerini sesli mesaj ile hatırlatın.


Satış Hikayeleri

Ürün ve servislerimizin kullanım alanlarını, bizi tercih eden müşterilerimizin örnek kurgularında görebilirsiniz.

A101
Borusan Holding
P&G
Philips