JetMesaj

JetPLUS

Artık Karışık Rehber, Eksik Bilgi Kalmayacak

Farklı yerlerde saklanan bilgileri tek bir rehberde toplayarak, tek rehberden yönetebileceğiniz bu platformla hedef kitlenizi istediğiniz şekilde segmente edin, kampanyanızı entegre servis ve ürünlerimizle müşterilerinize ulaştırın.

Gelişmiş Yeteneklerimiz

Akıllı Rehber
Akıllı Rehber
Rehber fonksiyonu ile kurumunuzun sistemlerine bağlanarak,farklı dosyalarda olan müşteri bilgilerini biraraya getirerek, listenizin eksiklerini tamamlayabilecek böylece zengin ve güncel bir rehbere sahip olabileceksiniz. JetPlus'un bu özelliği sayesinde, farklı dosyalarda dolaşarak bilgileri toparlam derdinize son vererek size verimli bir ortam sağlar.
Filtreleme
Filtreleme
Oluşturduğumuz Akıllı Rehber'de bulunan kriterleri kullanarak, dilediğiniz gibi filtreleme yapabilecek, mesajlarınızı sadece belirlediğiniz hedef kitlenize gönderebileceksiniz.
Anket
Anket
Akıllı rehberinizden filtreleyerek oluşturduğunuz hedef kitlenize doğru soruları sorabilecek, onlarla aranızdaki bağı sağlamlaştırarak uygun kampanya ve teklifleri sunabileceksiniz.
7/365 Müşteri Desteği
7/365 Müşteri Desteği
Gönderimlerinizin güvenle müşterilerinize ulaşabilmesi için uzman temsilcilerimiz ve teknik ekibimizle destek ve müdahale ihtiyaçlarınızı anında çözüme ulaştırabilirsiniz.
jetplus

Tüm müşteri bilgilerinizi tek bir ortamda yönetebilecek, raporlayabilecek ve kampanya sonuçlarınızı daha doğru analiz edebileceksiniz.

Farklı ortamlarda bulunan müşteri rehberlerinizi tek bir rehberde birleştirerek zengin, güncel olarak kullanabilecek, JetPLUS’ın esnek yapısı sayesinde dilediğiniz müşterinizin bilgisini kayıt altına alabileceksiniz.

Tek rehberde topladığınız bilgileri dilediğiniz gibi filtreleyerek dilerseniz zengin görsel içeriklerle, dilerseniz anketler yoluyla hedef kitlenize ulaştırabileceksiniz.