JetMesaj

Genç ve Dinamik ekibimizle hayata geçirdiğimiz tüm proje ve ürünlerin yazılımından, geliştirilmesine kadar tüm süreçleri %100 Türk Sermayesi olan yerinde Ar-Ge Merkezimiz Mobiliva’da gerçekleştiriyoruz. Uzman tasarım ve güçlü kodlama yeteneklerine sahip Yazılım Mühendislerimizin ürettiği Ürün ve Servisler ile binlerce kurumun süreçlerini dijitalleştiriyoruz.

Türkiye’de ilk kez hayata geçen ve kurumların süreçlerini dijitalleştiren
``İş Uygulamaları ve Servislerimiz`` ile kurumlara katma değerli servisler üretiyor ve sürekli geliştirerek, sektöre liderlik ediyoruz.

biotekno ödüller

Mesajlaşma alanında geliştirdiğimiz servis ve ürünlerle kurumların pazarlama ve iletişim ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Müşterilerimizin iş hacmini attıracak yeni fikirleri her sektöre uygun dijital ve mobil çözümlerimizle sunuyoruz. Yazılı-Sesli ve Video tarzı içerikleri doğru hedef kitleye en doğru zamanda ve en hesaplı şekilde sunabilmeleri için Mesajlaşma Servislerimizi sürekli geliştirerek, en son teknolojiyi müşterilerimize sunuyoruz.

Biotekno olarak bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmet ve gösterdiğimiz başarıların sonucu olarak Türkiye’de ve Dünya’da birçok ödüle layık görüldü.

Biotekno, Perakende Sektörüne yönelik ARGE ‘sini Mobiliva’nın yaptığı ve sürekli geliştirdiği Türkiye’nin ilk ve tek Zincir Mağaza Platformu ``OTS Platformu`` ile dijital ürün satışlarının mağazalarda gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Böylece mağazalara stok ve ekip maliyeti yaratmadan, dijital ürün portföylerini geliştirip, zenginleştiriyoruz.

müşteri hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti İlkesine Bağlıyız

Yüzlerce kurumla yıllardır yan yana yürüyoruz. 7/365 VIP Müşteri Destek ekibimiz ile daima müşterilerimizin yanındayız.

Bilgi Güvenliği, Kalite Yönetimi, Müşteri Memnuniyeti ve İş Sürekliğimizi standartlara uygun olarak yapıyor ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için çalışıyoruz.

Yaptığımız Ar-Ge çalışmalarını teknolojik gelişmeleri takip ederek geliştiriyoruz. Üstelik bunu güçlü mühendislik kadromuz ile yapıyor ve %100 Yerli Ürün Belgesi ile müşterilerimize sunuyoruz.

Kişisel Verilerin Korunması

Biotekno Ürün ve hizmetlerimiz hakkında, sözlü, yazılı ya da elektronik ortamda sizlere ulaşabilmemiz, kullanımınızın aktif olarak devam etmesini sağlamak, soru ve talepleriniz hakkında size geri dönüş yapabilmek, yeni ürün ve servislerimiz hakkında sizleri haberdar edebilmek amacıyla, satış kanalları, çağrı merkezi, internet sitesi, mobil uygulamalar ve benzeri kanallar aracılığıyla temin ettiğimiz kişisel verileriniz, hizmet aldığınız süre boyunca saklanmakta ve işlenmektedir.

• Adınız, soyadınız, TC Kimlik numaranız, Doğum yeriniz ve tarihiniz, medeni durumunuz, cinsiyetiniz ve sair kimlik bilgileriniz,
• Telefon numaranız, elektronik posta adresiniz, posta adresiniz Aboneliğiniz kapsamındaki tarife ve paket bilgileriniz, katma değerli servis abonelikleriniz, abonelik türünüz ve kanalınız, abonelik statünüz (iptal, aktif vb.), müşteri numaranız, sözleşme numaranız, aboneliğinize dair tarafınıza atanan kullanıcı kimliğiniz, servisi kullanım miktarınız, sağladığınız içerik gibi kullanım detaylarınızı içeren verileriniz
• Müşteri Destek ekibimiz ile yaptığınız görüşme kayıtları ve elektronik postalar aracılığı ile bize ilettiğiniz bilgileriniz, ürün ve hizmetlerin satın alınma sürecinde gerekli olan banka bilgileriniz
• Her türlü erişime ilişkin olarak sisteme bağlantı tarih ve saat bilgisi, sistemden çıkış tarih ve saat bilgisi

• Ürün ve hizmetlerimizi kullanabilmeniz için hesabınızın aktivasyon işlemlerinin yapılması,
• Sizi yeni ürün ve hizmetlerimizden haberdar edebilme ve size en uygun ürün ve hizmeti sağlayabilme,
• Ürün ve hizmetlerimizi kullanmanız karşılığında faturalandırma yapma,
• Ürün ya da hizmetlerimize ilişkin her türlü soru ve şikâyetinize cevap verebilme,Size sunduğumuz ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi amacıyla, ürün ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etme
• Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi amacıyla işlenmektedir.

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve sizlere kaliteli hizmet verebilmemiz için, belirlenen yasal çerçevede ve güvenli koşullarda toplanır ve saklanır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak, şirketimize başvurarak kişisel veri işlenip işlenmediğini, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenebilir, yurtiçinde veya yurtdışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri sorgulayabilir, eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteyebilirsiniz. Kanunun 7. Maddesindeki şartlara göre, verilerin kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkması durumunda itiraz etme, verilerin silinmesini talep etme ve kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahipsiniz.

Adres
+90 216 576 3848
Nidakule Ataşehir Kuzey, B1 No:63 Ataşehir / İstanbul
biotekno@biotekno.com.tr
Çalışma Saatleri
7/365 mesai saatleri içerisinde (08.00 – 18.00) yukarıdaki iletişim bilgilerinden her zaman ulaşabilirsiniz.