Tanıtım ve Pazarlama Mesajlarınızı Doğru Kişilere Göndermek için İzinli Rehber Kullanın

Tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizin küçük ama önemli bir parçası olan Toplu SMS gönderimleriniz için izinli rehber oluşturmak ve yönetmek artık çok kolay!

Elektronik Ticareti Düzenleme Kanununa Göre, tanıtım ve pazarlama mesajlarınızı sadece sizden mesaj almayı kabul eden kişilere göndermeniz gereklidir. Bu nedenle izinli bir müşteri rehberi oluşturmak ya da mevcut listenizi izinli hale getirmek oldukça önemlidir.

Web sitenize ekleyeceğimiz bir form ile müşterilerinizin kampanyanıza katılımlarını ve iletişim bilgilerini toplayabilir, doğrulama SMS’i ile izinlerini alabilirsiniz.

Ya da bir kısa numara üzerinden SMS kurgusu ile hem kampanya katılımı hem de müşterilerinizin bilgilerini rehberinize kayıt edebilirsiniz. JetSMS sisteminde kayıtlı olan müşterileriniz ve üye listelerinizden oluşan telefon rehberinizden bir kısa mesaj ile alacağınız onaylar ile kendi izinli veritabanınızı oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.

Rehberinize izinli müşteriler kayıt ettikten sonra, onlara her mesaj gönderdiğinizde ücretsiz çıkış hakkını sunmanız da önemlidir. Müşteriler diledikleri zaman sizden mesaj almaktan vazgeçebilirler.

JetSMS İzinli Veritabanı Yönetimi ile telefon rehberinizdeki kişilerle tek tek iletişime geçmek yerine Toplu SMS ile markalarınız için izin talebinizi iletebilir, interaktif SMS ile alacağınız cevapların otomatik olarak sizin için izinli veritabanınızı güncellemesini sağlayabilirsiniz.

Müşteri şikayetlerini minimuma indirmek ve izinli pazarlama yapmak için oluşturduğunuz izinli veritabanınız ile doğru hedef kitleye doğru mesajı iletmiş olacaksınız. JetSMS’de yapacağınız İzinli Veritabanına Toplu SMS gönderimleri ile bir yandan yapacağınız kampanya ve duyurularla hedef kitleniz tarafından bilinirliliğinizi arttırırken bir yandan da sizden mesaj almak istemeyen kişiler için markanız adına olumsuz düşüncelerin oluşmasının önüne geçmiş olacaksınız.

İzinli veritabanı oluşturmak için Toplu SMS’den faydalanabileceğiniz gibi web sitenize eklediğiniz bir iletişim formu ile de izinli veritabanı oluşturabilirsiniz.

Toplu SMS Müşteri Listenizi Zenginleştirecek Öneriler

  • Pazarlamacılar için potansiyel müşterilere doğru kanaldan ulaşabilmek ve kampanyalarını duyurmak hayati önem taşır. Bu nedenle Toplu SMS gönderilecek müşteri listelerinin güncel olması ve zenginleştirebilmek öncelikli islerinin başında gelir.
  • Müşterilerinizin mevcut bilgilerini güncelleyebileceğiniz, yeni müşterileri rehberinize kayıt edebileceğiniz ve iletişim izinlerini yönetebileceğiniz servislerimiz ile müşteri listenizi sürekli doğru ve güncel tutabilirsiniz.
  • Web sitenizi ziyaret eden her kullanıcının bilgilerini sistemlerinize kayıt edebilir, onlara uygun kampanya ve ürünlerinizi sunabilirsiniz.

Powered by Biotekno