Müşterilerinizle karşılıklı iletişim kurabileceğiniz İnteraktif SMS farklı kurgu yetenekleri ile size başarı getirecek

İlk SMS’in müşteri ya da firma tarafından gönderilmesiyle başlayan ve karşı taraftan cevap alınması ile karşılıklı iletişime geçilen SMS kurgusu “İnteraktif SMS” bir kısa numara ya da uzun numara üzerinden SMS trafiğinin firma ile müşteri arasında akmasını sağlar.

İnteraktif SMS ile kampanya, anket, bilgi ve katılım toplama gibi birçok kurgu yapılabilir.

Müşterilerinizin SMS ile size ulaşmalarını sağlamak, kampanya, anket gibi kurgularınızı canlandırmak için en çok tercih edilen yöntem bir kısa numara kullanmaktır.

Kısa numarayı dilerseniz kurumuza özel olarak tüm operatörlerden satın alabilir, dilerseniz çok daha az maliyetli olan Biotekno havuz numaralarından birini kullanabilirsiniz.

İnteraktif SMS kurgusunda müşterilerinize Toplu SMS göndererek onların size cevap vermesini sağlayabilir ya da ilk mesajı müşterilerinizin atmasını kurgulayabilirsiniz. Müşterileriniz belirlediğiniz kısa numaraya SMS gönderdiğinde, sistemde tanımlı olan otomatik cevap SMS gönderilebilir.

İnteraktif SMS ile Neler Yapılabilir?

  • Anket yapabilirsiniz. Müşterilerinize TopluSMS göndererek sorular sorabilir, cevaplarını kısa numara üzerinden toplayabilirsiniz ve raporlayabilirsiniz.
  • Kampanyalar hazırlayabilirsiniz. Kampanya detaylarını yine Toplu SMS ile müşterilerinize gönderebilirsiniz. Kampanyaya katılımları kısa numara üzerinden alabilirsiniz.
  • Organizasyon tarihlerini hatırlatabilir, katılım taleplerini kısa numaranız üzerinden yönetebilirsiniz.
  • Müşterileriniz size bir soru sormak ya da sisteminizden bir bilgiyi sorgulamak için kısa numaranıza SMS gönderir, sisteminizde bulunan ve talebe karşılık gelen cevap otomatik olarak SMS ile müşterinize gönderilir.
  • Müşterilerinizin Ad-Soyad, TC Kimlik Numarası, Doğum günü gibi bilgileri SMS ile alabilir, sisteminize kayıt edebilirsiniz.
  • İletişim ve KVKK izinlerini SMS üzerinden alabilir, kayıtları otomatik olarak rehberinizde güncelleyebilirsiniz.
  • SMS üzerinden randevu sistemi oluşturabilirsiniz. Bir SMS ile randevu talebi gelir sisteminize eklenir, sisteminizden onaylanan randevu bilgisi yine müşteriye otomatik olarak SMS ile gönderilir.

Powered By Biotekno